PERSONAL CNAV
AN ȘCOLAR 2020-2021

PERSONAL DIDACTIC

CATEDRA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

PROF. ANA BEATRICE IANA- DIRIGINTE CLASA A IX-A D
PROF. VERONICA GABRIELA CALAFETEANU- DIRIGINTE CLASA A XI-A A
PROF. NICOLETA BRICIU -DETAŞAT DIRECTOR CCD BUCUREŞTI
PROF. IRINA GIURA- DIRIGINTE CLASA A XII-A A
PROF. ANA MARIA BĂNICĂ
PROF. DR. DORINA ȘONCA

CATEDRA DE LIMBA ENGLEZĂ

PROF. MIRELA GEORGETA SAROȘI- DIRIGINTE CLASA A IX-A B
PROF. MONICA BOSÎNCEANU- DIRIGINTE CLASA A XI-A D
PROF. ALINA POPESCU

CATEDRA DE LIMBA FRANCEZĂ

PROF. MARIA RALUCA CONSTANTINESCU- DIRIGINTE CLASA A IX-A E
PROF. FLORINA BĂLAN- DIRIGINTE CLASA A X-A D
PROF. ELENA SFAR

CATEDRA DE LIMBA GERMANĂ

PROF. MONICA ILEANA CHIRIAC

CATEDRA DE LIMBA LATINĂ

PROF. MARIA RALUCA CONSTANTINESCU

CATEDRA DE LITERATURĂ UNIVERSALĂ

PROF. OANA CAMELIA NUȚĂ

CATEDRA DE MATEMATICĂ

PROF. NELA GHIGEANU
PROF. TUDOR LUPU – DETAŞAT INSPECTOR RESURSE UMANE ISMB, SECTOR 5
PROF. PUSCHIN EDUARD – DETAȘAT DIRECTOR LICEUL TEORETIC “DIMITRIE BOLINTINEANU”, SECTOR 5
PROF. CAMELIA GEORGIANA CONSTANTIN- DIRIGINTE CLASA A XI-A B
PROF. ESTELA SANDRA BUNGARDI
PROF. CAMELIA CLENCI

CATEDRA DE FIZICĂ

PROF. POPA DUMITRA- DIRIGINTE CLASA A XII-A C
PROF. ADRIAN GRAȚIANU
PROF. CLAUDIA MARIANA COCOȘILĂ

CATEDRA DE CHIMIE

PROF. VIOLINA DUGULEANU- DIRIGINTE CLASA A X-A C
PROF. ANCUȚA ALEXANDRA PĂNOIU

CATEDRA DE BIOLOGIE

PROF. CRINA ANAMARIA DAVID- DIRIGINTE CLASA A IX-A C
PROF. MARIA ȘTEFANIA LASCĂR- DIRIGINTE CLASA A X-A A
PROF. LAURA SIMONA TURCU

CATEDRA DE ISTORIE

PROF. DR. AURELIA TABĂRĂ- DIRIGINTE CLASA A X-A E
PROF. FLORENTINA MARILENA CONSTANTINESCU- DIRIGINTE CLASA A XII-A G

CATEDRA DE GEOGRAFIE

PROF. RAMONA MĂDĂLINA NEDELOIU- DIRIGINTE CLASA A XII-A D
PROF. CONSTANTIN BĂLMAGĂ- DIRIGINTE CLASA A XII-A F
PROF. VICTOR COSTEL PASCU
PROF. GICA NAE

CATEDRA DE ȘTIINȚE SOCIO-UMANE

PROF. LORENA ELENA SPUZĂ
PROF. DR. IRINA GABRIELA BUDA- DIRIGINTE CLASA A XII-A B
PROF. LAURA MIHAELA GEORGESCU
PROF. ALEXANDRA IOANA TOADER- DIRIGINTE CLASA A XI-A F
PROF. DR. ANA MARIA DIMA

CATEDRA DE RELIGIE

PROF. IONUȚ MIHAIL SAFTA
PROF. CONSTANTIN STERE
PROF. DANIELA VIRGINIA GHINEA
PROF. CONSTANTIN BOGDAN ANGHEL

CATEDRA DE ARTE

PROF. ANGELICA MARIN
PROF. ROXANA DUMITRACHE CONSTANȚA- DIRIGINTE CLASA A X-A B

CATEDRA DE INFORMATICĂ/ TIC

PROF. PREDA MARIA IARINA- DIRIGINTE CLASA A XI-A C
PROF. DR. MOGA SUNITA ANDREEA- DIRIGINTE CLASA A IX-A A
PROF. NICOLETA FLORESCU- DIRIGINTE CLASA A XI-A D

CATEDRA DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

PROF. MIHAELA STAN- DIRIGINTE CLASA A XII-A E
PROF. DANIEL GEORGE DEACONU

CATEDRA DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – BASCHET

PROF. MĂDĂLINA CARLA VIȘINESCU- DIRIGINTE CLASA A IX-A F
PROF. FLORIAN RADU DINU- DIRIGINTE CLASA A XI-A G
PROF. CRISTIAN TEODORESCU

CATEDRA DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT- KARATE

PROF. DR. IOANA SORINA ION-LAMBU
PROF. JENICĂ SORIN STOIAN- DIRIGINTE CLASA A X-A G
PROF. GEORGE ALEXANDRU

CATEDRA DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT- RUGBY

PROF. ANDREI GURĂNESCU
PROF. CONSTANTIN GABRIEL NĂSTASE- DIRIGINTE CLASA A X-A F
PROF. MARIAN UDROIU – DETAȘAT DIRECTOR LICEUL TEORETIC “MARIN PREDA”

CLUB SPORTIV ȘCOLAR „AUREL VLAICU”

PROF. TRAIAN CRISTIAN MIHAI
PROF. DANIEL MITREA